Warsztaty letnie dla dzieci 31.07-04.08.2023

Utworzono: 26 maj 2023 Odsłony: 1252

Przygoda czeka na Ciebie w lesie!

Drodzy Rodzice i Dzieci,

Mamy przyjemność zaprosić Was na niezapomniane Warsztaty Letnie (tzw. półkolonie) dla dzieci w wieku 7 - 13 lat, które odbędą się w pięknych okolicach naszego lokalnego lasu. Czekają nas ekscytujące dni pełne nauki, przygody i wspaniałej zabawy w otoczeniu przyrody.  Podczas tych warsztatów dzieci nauczą się niezbędnych umiejętności przetrwania w lesie. Pod czujnym okiem naszych doświadczonych instruktorów, maluchy odkryją tajemnice budowy schronienia, rozpalania ognia, poszukiwania pożywienia, orientacji w terenie i wiele więcej. Będzie to nie tylko edukacyjna przygoda, ale także okazja do wzmocnienia samodzielności, współpracy zespołowej i pewności siebie.

Wyposażenie potrzebne na warsztatach:

  • Wygodne buty do chodzenia po lesie
  • Odpowiednie ubranie dostosowane do warunków atmosferycznych
  • spray przeciw komarom i kleszczom
  • nakrycie głowy
  • strój kąpielowy, mały ręcznik 

Nie zapomnijcie również zabrać ze sobą uśmiechów, entuzjazmu i gotowości do nauki i wspólnej przygody!

Termin: 31 lipca - 04 sierpnia 2023 roku w godzinach 7.30 -15.30. 

Opłata: 250 zł płatna na konto: 19 1090 2138 0000 0001 3056 7660

(Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Suchy Bór, ul. Szkolna 2, 46 - 053 Suchy Bór, z dopiskiem: opłata za warsztaty letnie – imię i nazwisko dziecka)

Poniżej pliki do pobrania 

images/pdf/Karta-zgloszenia_2023.pdf

 images/pdf/REGULAMIN_warsztatw_2023.pdf

 Wypełnioną kartę zgłoszenia wraz z podpisanym regulaminem proszę wysłać mailem (najlepiej w formie skanu pdf) na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz dokonać wpłaty.

Wypełnione dokumenty można też wrzucić do skrzynki pocztowej przy ulicy Pawlety 33 w Suchym Borze (duża skrzynka przy furtce). 

Liczba miejsc jest ograniczona, o kolejności decyduje kolejność zgłoszeń oraz dokonanie wpłaty.

Warsztaty letnich pn. „Się dzieje”- są finansowane z programu z zakresu profilaktyki uzależnień skierowanych do  mieszkańców Gminy Chrząstowice.